HTML

2008.05.23. 09:57 EdelweissIstvan

Négy svéd egy csapásra

Rendkivül jól kezdük a svédországi versenyt , hiszen egyesben és párosban is sikerrel vettük az első két fordulót . Érdekesség hogy mindenhol svéd ellenfelen keresztül vezetett tovább az út . Az első versenyző aki megpróbált kiejteni minket a versenyből az Rebecka Persson volt aki ahhoz képest hogy az idei első versenye igen szépen helyt állt ellenünk , bár mi közel sem hoztuk a csúcsformánkat . A végeredmény szoros meccset sejtet , de az első szettben már 4:1 , a másodikban pedig 5:1 volt a javunkra , innen szépitette elfogadhatóvá az eredményt a hazai játékos . A második körben az oroszos nevű svéd Anna Brazhnikova-val kellett játszanunk . A csúcsforma közelben továbbra sem voltunk , mégis a nagyobb rutin és a tudás kiütközött a meccsen és ezt a mérkőzést is szettveszteség nélkül nyertük meg ami fontos lehet , hiszen igy kipihenten vághatunk neki a harmadik körnek ahol már egy nehezebb ellenféllel kell szembenéznünk , a holland Pauline Wong-gal . Reméljük most meg fog szakadni a holland átok ami idén sújt minket , nem volt olyan meccs hogy továbbjutottunk volna holland vetélytárssal szemben . Most sem lesz könnyű dolgunk , a holland lány 363. a ranglistán ami figyelemreméltó , és ezen a tornán is első kiemelést kapott . Párosban a második fordulóban mutatkoztunk be , mégpedig sikerrel . Az ellenfél az Algurin/Lundsgard svéd páros volt . Hanne párjával Diana-val gyorsan lerendezte a továbbjutást , alig egy óra alatt két sima szettben nyert és ott van az elődöntőben . Csodák csodájára ott nem hazai versenyzővel kell játszaniuk , hanem a svájci Perrin/Sadikovic kettőssel . A mérkőzések után egyébként a játékosok ugynevezett player party-n vettek részt ahol az információk szerint remek hangulatban telt el az este .