HTML

2008.05.26. 20:13 EdelweissIstvan

Sikerült a visszavágás !

Svédországban megbosszultuk a törökországi vereségeket Bibiane Schoofs-nak a falkenbergi torna elődöntőjében . A párosgyőzelem után láthatóan feldobott hangulatban lévő játékosunk remek , élvezetes és szinvonalas csatát játszott szintén kiválóan teniszező ellenfelével . Az első szettben remekül kezdett Hanne és nem adott esélyt a meccs elejét könnyebben vevő ellenfelének . A második szettben 5:4-es vezetésünknél adogathattunk a mérkőzésért , de olyan könnyen nem adta meg megát a holland lány és az utolsó lehetőséget kihasználta a breakre , igy 5:5-re módosult az állás . A következő két játékot az adogató hozta , igy következhetett a tie-break . A rövidités is nagyon soros küzdelmet hozott , szerencsére jobban koncentráltunk a végén és 7:5 tie-break eredménnyel nyertünk , igy nem került sor döntő szettre . Az eredmény sima eredményt tükröz , de hajszálon múlott a továbbjutás kérdése a mérkőzést látva . A lényeg hogy megvan Hanne-nek az idei első ITF verseny döntője , ahol a hazai közönség előtt játszó Kristina Andlovic lesz . A svéd lányt a verseny előtt hatodik helyen emelték ki , 577. helyen áll a világranglistán , igy csak hét hellyel van hátrább játékosunktól . Nagyon kiegyenlitett csatára lehet tehát számitani , de reméljük Hanne felteszi a koronát a heti teljesitményére és a páros sikere után megnyeri az egyéni versenyt is .